Krzesła Chiavari – wyjaśniamy ich fenomen!

Rynek mebli domowych i usługowych zachwyca swoją różnorodnością i w efekcie każdy, niezależnie od preferowanego stylu, znajdzie tu coś dla siebie. Wśród bogactwa opcji nie brakuje modeli, cieszących się szczególną popularnością. Do często wybieranych rozwiązań zaliczyć można m.in. krzesła Chiavari. Dziś sprawdzamy, na czym właściwie polega ich fenomen.

Krzesła Chiavari transparentne – uniwersalność, której nie da się przecenić

Przezroczysty materiał sprawia, że taki mebel bez problemu wpasowuje się w każdą aranżację. Nie ma więc znaczenia, jaka kolorystyka, jakie materiały i faktury w niej przeważają. Subtelny i elegancki model Chiavari nie zaburzy dotychczasowego wystroju. Wzbogaci go za to o wyrafinowany, modny element.

Krzesła Chiavari przezroczyste – delikatność i wytrzymałość w jednym

Meble transparentne nie kojarzą się zazwyczaj z wytrzymałością. W rzeczywistości jednak nowoczesne modele są prawdziwymi siłaczami, które tolerują ciężar sięgający nawet 300 kg! Właśnie z taką solidnością mamy do czynienia w modelu Chiavari. Te transparentne krzesła wykonano z materiału:

  • odpornego na uszkodzenia mechaniczne;
  • odpornego na wymagające warunki pogodowe.

Efekt? Nic nie stoi na przeszkodzie, by takie wyposażenie zastosować podczas eventów na świeżym powietrzu. Warianty, które oferuje Hagea, są dodatkowo zabezpieczone przed promieniowaniem UV oraz posiadają europejskie certyfikaty jakości.

Krzesła Chiavari nie tylko na eventy

Śluby, przyjęcia, konferencje, bankiety – wszędzie tam model Chiavari sprawdzi się doskonale. Wybierają go także osoby odpowiedzialne za aranżację miejsc usługowych. Model znajduje zastosowanie w restauracjach, kawiarniach, galeriach handlowych oraz w wielu innych przestrzeniach użyteczności publicznej.

A co z zastosowaniem krzeseł w domu? Wariant Chiavari możesz wybrać do jadalni, pokoju, salonu i sypialni. Osoby, decydujące się urządzić z pomocą tego wyposażenia przestrzeń domową doceniają niezwykle modny wygląd krzesła oraz to, że materiał nie sprawia żadnych problemów w pielęgnacji.

Leave a Reply