Podgrzewacz wkładów beztytoniowych jako sposób na rzucenie palenia

Rzucanie palenia bywa trudne. Nierzadko okupione jest irytacją i trudnościami ze skupieniem. Na szczęście technologia przychodzi z pomocą osobom, chcącym zadbać o swoje zdrowie. Dzięki innowacyjnym podgrzewaczom tytoniu nie musisz rezygnować z ulubionego smaku, żeby zatroszczyć się o stan swojego organizmu.

E papieros czy podgrzewacz – czy wiesz, na czym polega różnica?

Na początku przyjrzyjmy się popularnym opcjom dostępnym na rynku. W obu przypadkach nie jest generowany dym, tylko para wodna. Jest to możliwe dzięki temu, że substancja nie zostaje spalana. Zwiększa się jedynie jej temperatura. Efekt? Znacznie mniej szkodliwych związków chemicznych niż w przypadku papierosów. Nie zapominajmy jednak, że każde z tych rozwiązaniach bazuje na innej substancji. W e papierosach swoistym paliwem jest specjalny liquid, który oprócz nikotyny składa się także z aromatów smakowych, glikolu czy gliceryny. Z kolei wkłady do podgrzewaczy posiadają tytoń lub, jak w przypadku wkładów beztytoniowych, są go pozbawione.

Dlaczego warto postawić na podgrzewacze tytoniu?

Nowoczesna bezdymna technologia, dzięki temu, że pozbawiona jest toksyn, drastycznie zmniejsza ryzyko pojawienia się chorób sercowo-naczyniowych czy innych dolegliwości. Jest to więc wspaniała alternatywa, stanowiąca świetny sposób na znaczne ograniczenie szkodliwości palenia. Ale za użyciem podgrzewaczy tytoniu przemawiają nie tylko kwestie zdrowotne. Rozwiązanie przypadnie do gustu osobom ceniącym:

  • elegancki, nowoczesny designStylowe urządzenia w kolorze butelkowej zieleni, kobaltu, klasycznej czerni czy wykwintnego złota? Projektanci podgrzewaczy Nexone wiedzą, że atrakcyjny wygląd podgrzewacza ma znaczenie, bo w ten sposób produkt będzie idealnie pasował zarówno do niezobowiązujących okazji, jak i do wydarzeń służbowych, biznesowych.
  • łatwość użyciaSzybkie ładowanie akumulatora i ekspresowe podgrzewanie to gwarancja codziennej wygody.

Wkłady do podgrzewacza tytoniu – sposób na rzucenie palenia?

Takie rozwiązania jak podgrzewacze Nexone można wykorzystać także w parze z wkładami beznikotynowymi. W praktyce więc możliwe jest stopniowe ograniczanie wkładów z nikotyną na rzeczy tych beznikotynowych. Jeśli płynnie będziesz zwiększał udział tych drugich wkładów, z czasem chęć do sięgania po opcje nikotynowe zmniejszy się. Stosowanie podgrzewaczy i wkładów jest więc atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na stopniowej rezygnacji z nałogu.

Niebagatelne znacznie w całym tym procesie ma smak, oferowany przez beznikotynowe wkłady do podgrzewaczy. W końcu często sama motywacja wynikająca z chęci zadbania o zdrowie nie wystarczy i chcemy nadal cieszyć się satysfakcjonującymi wrażeniami smakowymi. Nowoczesne wkłady do podgrzewaczy sprawiają, że nie musisz rezygnować z ulubionych chwil. Nadal możesz czerpać przyjemność z codziennego rytuału. Różnica polega jedynie na tym, że od teraz nie musisz przejmować się przykrym zapachem, gryzącym dymem, konsekwencjami zdrowotnymi i estetycznymi (takich jak przebarwienia na dłoniach i zębach).

Jaki podgrzewacz tytoniu wybrać?

Zdecydowanie warto postawić na solidnych producentów. Proponują urządzenia niewielkie, funkcjonalne i niesprawiające problemu podczas czyszczenia. W dodatku takie marki, oprócz podgrzewaczy tytoniu oferują też szeroki wybór kompatybilnych wkładów, zarówno tych nikotynowych, jak i beznikotynowych. Szczególnie ciekawą opcją, zwłaszcza dla osób chcących poznać swoje preferencje smakowe, są zestawy składające się z podgrzewacza oraz wkładów w kilku smakach. Takie eleganckie rozwiązanie doskonale sprawdzi się także jako prezent.